17 kwietnia 2024
Jak pięknie wyprofilować paznokcie podczas manicure? Ręcznie czy frezarką?

Jak pięknie wyprofilować paznokcie podczas manicure? Ręcznie czy frezarką?

Na tę chwilę kosmetyczki zajmujące się profesjonalnie manicure stosują dwie szkoły profilowania płytki paznokcia po nałożeniu żelu przedłużającego. Niektóre stylistki preferują w 100% ręczną pracę pilnikami, co być może jest nieco dokładniejsze, ale i jednocześnie zajmuje sporo czasu. Drugi sposób na jak najprecyzyjniejsze stworzenie kształtu paznokcia jest użycie frezarki z odpowiednimi końcówkami oraz o dobrze dopasowanej mocy. Warto jednak wiedzieć, że taka metoda piłowania paznokci niesie ze sobą pewne ryzyko. Jakie? Otóż w ten sposób bardzo łatwo o nadmierne uszkodzenie płytki paznokcia poprzez zbyt mocne jej przypiłowanie – to niestety wiąże się ze sporym bólem.

Chcesz kupić najlepszą frezarkę do paznokci na rynku? Skorzystaj z oferty glosscosmetics.no!

Na ogół kosmetyczki zajmujące się na co dzień manicure we własnych gabinetach stosują elektryczne frezarki, które po prosu przyśpieszają pracę. Przy odpowiednim doświadczeniu oraz sprawności, można naprawdę skutecznie spiłować paznokcie do pożądanego kształtu i to bez żadnego ryzyka dla klientki. Szybsza praca z użyciem elektrycznej frezarki przekłada się na możliwość przyjęcia większej liczby klientek, a tym samym na znacznie większe zyski i to bez dodatkowych nakładów czasowych. W dzisiejszych czasach znacznie korzystniejszym wyborem jest frezarka, aniżeli ręczne piłowanie płytki paznokcia, szczególnie jeśli profesjonalnie zajmujesz się manicure na co dzień.

Na co zwrócić uwagę, wybierając frezarkę do paznokci?

Zanim zdecydujesz się na zakup frezarki do paznokci, koniecznie przyjrzyj się co najmniej kilku polecanym modelom. Zwróć też uwagę na parametry techniczne takie, jak:

  • moc urządzenia,
  • prędkość obrotów z opcją ich płynnej regulacji,
  • liczba nakładek piłujących w zestawie,
  • gwarancja,
  • renoma producenta,
  • pochłaniacz pyłu w zestawie.

Przed ostatecznym wyborem frezarki do paznokci, koniecznie uwzględnij wszystkie powyższe aspekty, a na pewno będziesz w 100% zadowolona z dokonanego zakupu. Skorzystaj z oferty glosscosmetics.no, jeśli szukasz naprawdę profesjonalnego sprzętu, który posłuży Ci latami bez ryzyka awarii w najmniej spodziewanej sytuacji. Wraz z zamówieniem frezarki w sklepie internetowym, możesz też zdecydować się na zaopatrzenie w niezbędne akcesoria, lakiery hybrydowe oraz pyłki do paznokci, a to wszystko na stronie marki Gloss Cosmetics.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *